רחוב החשמונאים 37א
ק. מוצקין
טלפון: 04-8700363
טלפון למידע:
1-800-301-888
info@usmf.co.il :דוא"ל

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

מידע כללי<< מסלולי לימוד

מסלולי לימוד הזמנה ללימודים האוניברסיטה


בחר וידאו על אוניברסיטה

חדש:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


מידע כללי

סטודנטים יקרים,
האוניברסיטה מציעה לאזרחי ישראל את התנאים הטובים ביותר ללימודים לתואר ראשון בשלוש פקולטות – רפואה כללית, רוקחות ורפואת שיניים וכן לימודים לתארים מתקדמים יותר במסגרת התמחות במקצועות רפואיים וברוקחות בהתאם לדרישות המקובלות באירופה ולתנאי התהליך הלימודי מבולוניה. משמעות הדבר - שימוש לתרגום ציונים לסולם אחיד, יצירת תנאים לניידות של סטודנטים, מתמחים ופרופסורים; שקילת תעודות, דיפלומות וכו'. אנו משתמשים בשיטות ובמסגרות המתקדמות ביותר של לימודים והערכה כולל השכלה מודולארית, שיטות אינטראקטיביות, ניתוח של מקרים אמיתיים, רפואה המושתתת על הוכחות, מקרים קליניים, מתן שירותים רפואיים בביתו של החולה, חולים סטנדרטיים, הוראה קלינית, תוכניות וירטואליות, ומתן שירותים רפואיים מרחוק באמצעות טלוויזיה. כל אלה בשלב מאוחר יותר מאפשרים השתלמות מתמדת של המומחים במהלך כל שנות הפעילות שלהם.

הלימודים מתקיימים בשפות הרומנית, הרוסית והאנגלית, ומתפתחים בכפיפה אחת עם מחקר מדעי תוך מתן שירותים רפואיים איכותיים לאוכלוסייה והפצה של הישגי הרפואה והרוקחות. הלימודים מושתתים על בסיס כלכלי איתן, קליניקות מודרניות, טכנולוגיות מידע ותיעוד מתקדמות, תנאי מגורים נאותים לסטודנטים, מתמחים ופרופסורים.

חברי הסגל האקדמי של האוניברסיטה ע"ש ניקולאיה טסטמיטנו של הרפובליקה מולדובה מתאפיינים ברמה מקצועית גבוהה ושליטה בשפות זרות וטכנולוגיות של מידע. מעל 1000 מומחים, כולל 9 חברי אקדמיה, 5 חברים פרופסורים של האקדמיה הלאומית למדעים, 140 מועמדים למדעים ו-536 בעלי תואר דוקטור למדעי רפואה פועלים ב-79 חוגים, 11 קורסים ו-14 מעבדות מחקר.

"... להקדיש את הידע והכוחות לשמירה ושיפור בריאות האדם באמצעות טיפולבמחלות ומניעתן, לעמוד על משמרתנו יומם ולילה לטובת החברה והעם..." מילים אלה משבועת הרופאים נאמרות בכל שנה ע"י יותר מ- 700 בוגרים מקומיים וזרים מ-28 מדינות אשר לומדים באוניברסיטה שלנו ומתחייבים להיות נאמנים לשבועה הזאת לכל אורך פעילותם.

התואר הראשון שלנו מוכר ברמה עולמית.

אני סמוך ובטוח שכל מי ששואף להיות רופא או רוקח ולרכוש מקצועות הדורשים מסירות ואחריות מוסרית מוכנים ללמוד באוניברסיטה הממלכתית לרפואה ולרוקחות ע"ש נ. טסטמיטנו.

הצלחה תאפשר לכולכם ללמוד באוניברסיטה מוערכת ומוכרת ברמה לאומית ובינלאומית בגלל הערכים שלה בתחום החינוך, הלימודים, המחקר והתרבות הרוחנית. תוך שמירה על המסורת החשובה של הדורות הקודמים. האוניברסיטה צועדת עם הזמן ושומרת על קשרים הדוקים עם יותר מ-30 אוניברסיטאות בעולם.

חברים יקרים!
אם אתם שומרים על אופטימיות, חפצי חיים על כל היבטיהם ולא נרתעים מקשיים; אם אתם אוהבים בני אדם ולא נשארים אדישים למחלתם וסבלם – אל תהמהמו, בואו ללמוד באוניברסיטה שלנו.

איון אבביי
רקטור
פרופסור
חבר האקדמיה של הרפובליקה של מולדובה
 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

מסלולי לימוד הזמנה ללימודים האוניברסיטה
כל הזכויות שמורות © שנדל בע''ם 2010